Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

TÜRKİYE DİYANET VAKFI

Tahin İle Pekmez - Okul Öncesi Değerler ve Kavr...

360,00TL

Vergiler Hariç: 360,00TL

Tahin İle Pekmez - Okul Öncesi Değerler ve Kavramlar Eğitim Seti0-6 yaş çocuklarınız için bulunmaz bir dini eğitim seti.Bu mükemmel dini eğitim setine sahip olmak için Şimdi Sipariş Verin.Tüm kred..

TÜRKİYE DİYANET VAKFI

Okul Öncesi Dini Eğitim Seti 15 Kitap - Türkiye...

rating

95,00TL

Vergiler Hariç: 95,00TL

Okul Öncesi Dini Eğitim Seti 15 Kitap0-6 yaş çocuklarınız için bulunmaz bir dini eğitim seti.Bu mükemmel dini eğitim setine sahip olmak için Şimdi Sipariş Verin.Tüm kredi kartlarına taksit ya da kapıd..

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

Kıtır İle Pıtır Hikaye Seti - Diyanet İşler...

27,50TL

Vergiler Hariç: 27,50TL

Kıtır İle Pıtır Hikaye Seti - Diyanet İşleri Başkanlığı..

Okul Öncesi Kitapları

0-6 yaş aralığında tüm çocuklara hitap eden dini çocuk kitaplarını mutlaka büyük bir duyarlılıkla edinmeli, içinde yazılan her türlü bilgiyi öncesinde aileler olarak biz benimsemeliyiz. Aile katılım etkinlikleri ile dolu olan kitapları tercih etmeniz, çocuklarınızla hem iletişiminizi güçlendirecek hem de dini güzel etkinlik ve doğru bilgilerle daha çok sevdirmiş olacaksınız. Npublish çocuk kitapları, Okul Öncesi Eğitim Programı'ndaki kazanımları ve göstergeleri temel unsur olarak işlemektedir. Din eğitimini içeren sistematik bir yapıya sahip olması da çocukların çok yönlü gelişimini destekler.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)