Hadislerle İslam Ortaboy (7 Cilt)

 • 135,90TL

  181,00TL

  • Ürün Kodu: 9789751959980
  • Stok Durumu: Stokda Var
  Hadislerle İslam Orta Boy (7 Cilt) - Ürün Ebatları : 17 x 24 cmHadislerle İslam, Hz. Peygamber’in hikmet ve rahmet dolu dünyasını keşfetmeye davet eden bir hadis külliyatıdır. Sevgili Peygam..

  Hadislerle İslam Ortaboy (7 Cilt)

  Hadislerle İslam Orta Boy (7 Cilt) - Ürün Ebatları : 17 x 24 cm
  Hadislerle İslam, Hz. Peygamber’in hikmet ve rahmet dolu dünyasını keşfetmeye davet eden bir hadis külliyatıdır. 
  Sevgili Peygamberimizin (s.a.v) çağlar üstü örnekliğini, sade ve anlaşılır bir dille ve özgün bir tasnif metoduyla günümüz insanına ulaştırmayı amaçlayan, aynı zamanda toplumun güncel ihtiyaçlarını dikkate alarak hadislerin hadislerle yorumunu ortaya koyan, Türkiye’ nin hadis alanındaki birikimini yansıtan katılımcı bir çabanın ürünüdür.
  Hadislerle İslam, Allah Resulü’ nün (s.a.v) hakikat çağrısına kulak vermek; onun (s.a.v) imanına, ibadetine, ahlakına, örnekliğine, değerlerine, beşeri münasebetlerine tanıklık etmek; onun (s.a.v) varlık ve bilgi ufkunda seyreylemek, tarihin ve medeniyetin önemli kavşaklarında onun (s.a.v) izini sürmek ve nihayet varlık aleminin ötesine ve sonsuzluğun bilgisine ulaşmak isteyenler için kaynak bir eserdir.
  Hadislerle İslam Setine Tüm kredi kartlarına taksit ya da kapıda ödeme kolaylığı ile güvenli alışveriş...

  NPUBLİSH YAYINCILIK YERLİ ÜRETİME DESTEK VERİYOR

  &

  NPUBLİSH YAYINCILIK E-FATURA SİSTEMİ KULLANMAKTADIR

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Etiketler: hadis, islam, hadislerle islam, diyanet işleri, diyanet vakfı, hadislerle islam 7 cilt islam, ortaboy, cilt), işleri, başkanlığı, sünnet islam, işleri islam, işleri İslam, İşleri